Üretim aşamalarımız

1-3D MODELLEME ve BASKI

Kılıf yapılması istenen cihazın gerçek ölçülerinde bir modellemesini yapar ve bu çizimin 3 boyutlu çıktısını alırız. Böylelikle elimizde bir kalıp olur.

2- LAZER KESİM İÇİN ŞABLON ÇİZİMİ

Cihazı tam olarak sarması gereken deri parçası en doğru ölçülerde, kusursuz bir şekilde kesilebilmesi için çeşitli programlarla vektörel olarak çizilir ve lazer makinası ile kesilir.

3- ELDE DİKİM

İsteğinize göre tasarladığımız deri kılıflar, sabırla ve özenle elde dikilmek için hazırdır. Elde dikilen deri aksesuarlar makinada dikilenlere göre daha uzun ömürlüdür. İyi bakıldığı taktirde rahatlıkla uzun yıllar kullanılabilir.

Gerçek Deri Bakım Önerileri Hakkında Bir Yazı

4- Paketleme

Elde dikilen bir ürünün güzelliğini taçlandırmak için her zaman şık kutular kullanırız. Dilerseniz sipariş notunuzda hediyelik paket isteğinizi bize iletebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye etmek için göndermek isterseniz içerisine sizin için notunuzu ekleyebiliriz.

4 Comments

 1. leemanning
  Aralık 28, 2021

  Hello i placed an order for the aspire mixx case and i was just wondering if it has shipped

  • Aralık 29, 2021

   Hi Mr Lee. I sent you an e-mail. Look pls

 2. İsmail aksoy
  Ocak 12, 2022

  Merhabalar verdiğim sipariş MÜKEMMEL bir işcilik sonucu elime ulaştı gayet şık ve görünüşte ne ise o kalitede geldi gerçekten harika bir işçilik başka sipariş için tekrar satın alımlar yapıcam emeğinize sağlık herkese tavsiye ediyorum ✌️✌️✌️

  • Ocak 13, 2022

   Çok teşekkürler İsmail Bey 🙂

Yorum Bırak

Your email address will not be published.